Екс-керівника бориспільського пологового призначили керівником «Київського обласного перинатального центу»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/38694495_113866926217089_1275797143101112320_n.jpg)
Юрій Черних працюючи на посаді головного лікаря пологового відділення колишньої Бориспільської ЦРЛ став зразком успішного керівника та лікаря, якому вагітні жінки не боялися довірити власне здоров'я.
Після роботи в Борисполі Черних підвищував кваліфікацію на посаді заступника начальника Центрального госпіталю МВС України з хірургічної допомоги.
Тепер у зв'язку із реорганізацією «Київського обласного центру охорони здоров’я матері та дитини» у КНП «Київський обласний перинатальний центр» Юрія Черниха призначили на посаду в.о. генерального директора новоствореного «Київського обласного перинатального центу».
Про це лікар повідомив на своїй сторінці у Facebook.
"02.01.2020 народився "Київський обласний перинатальний центр"! Ми збережемо здобутки КЦОЗМіД та створимо послугу з безпечного, лагідного та комфортного материнства не тільки для громади Київської області та України, а станемо еталонним закладом європейського рівня
ПиСи: маю велику честь розпочати цей приємний шлях, разом із великим та досвідченим колективом.
ПиСиСи: все буде добре", - написав Черних.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81783699_458127158457729_1371401349878513664_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82228698_458127195124392_5410431776638107648_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81811294_458127235124388_2312229509618728960_o.jpg)