Новини
Україна
За кордоном
Політика

Екс-депутата ЖЕВАГО затримали у Франції: готують до екстрадиції (ВІДЕО)

Державному бюро розслідувань у співпраці з Офісом генпрокурора за запитом слідчих ДБР вдалося затримати Констянтина Жеваго.

Колишнього народного депутата і бізнесмена Костянтина Жеваго затримали у Франції на гірськолижному курорті Куршевель. Про це повідомляє Офіс генпрокурора .

Зазначається, що Державному бюро розслідувань у співпраці з Офісом генпрокурора за запитом слідчих ДБР вдалося затримати Констянтина Жеваго. Він є фігурантом кількох кримінальних проваджень ДБР. Над затриманням бізнесмена спільно з правоохоронцями Франції велася робота протягом кількох місяців.

27 грудня в одному з готелів Куршевелю представники кримінальної поліції Французької Республіки затримали Жеваго.

28 грудня заплановане обрання екстрадиційного арешту Жеваго у суді.ДБР уже готує необхідний пакет документів для його екстрадиції в Україну.

Нагадаємо, 27 вересня 2019 року Жеваго повідомили про підозру у рамках розслідування кримінального провадження про розтрату $113 млн коштів банку "Фінанси та кредит". Також підозри оголосили низці топменеджерів банку.

Нагадаємо, також на початку грудня повідомлялося, що НАБУ затримало бізнесмена Кауфмана та екснардепа Грановського за корупційні злочини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.