Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Дзідзьо та Оля Цибульська проведуть руханку у Всеукраїнській школі онлайн

04.05.2020 Косянчук Інна 0

Вчимося вдома: сьогодні, 4 травня, розпочинається п’ятий тиждень онлайн-навчання для 5-11 класів

Для  учнів 5-11 класів заняття стартують о 10 годині на YouTube МОН:

Як повідомляє МОН на своїй Фейсбук-сторінці, сьогодні, октім уроків, відбудеться руханка, яку поведуть Дзідзьо та Оля Цибульська.

МОН зауважує, що  з технічних причин деякі теми для 5-11 класів можуть змінюватись упродовж тижня, але це поодинокі випадки.

Уроки для початкової школи розпочинаються завтра, 5 травня. Відтепер заняття для 1-4 класів Всеукраїнської школи онлайн  транслюватимуть канали:

  • 1 клас – Піксель
  • 2 клас – UA:Культура
  • 3 клас – НЛО TV
  • 4 клас – ПлюсПлюс

 У Всеукраїнській школі онлайн уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.

А ще на YouTube МОН з’являться субтитри та переклад жестовою мовою для уроків. МОН зауважує, що поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.

«Організатори проєкту також отримали велику кількість звернень з проханнями не навантажувати дітей навчанням в офіційні державні вихідні. Саме тому 11 травня буде вихідним у Всеукраїнській школі онлайн, а уроки не транслюватимуть. Водночас усі теми, передбачені програмою до кінця навчального року, будуть вичитані та оприлюднені», зазначає МОН.