Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

Дитяче свято у "Family House" в Броварах (відео)

19.12.2019 Руслан Семенець 0

18 грудня в родинному кафе "Family House" у Броварах, за ініціативи власника закладу, відбувся благодійний захід з піцою, картоплею фрі, різноманітними смаколиками, подаруночками та аніматорами для діточок, які перебувають під супроводом та на обліку Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

За тим, як аніматори-волонтери Громадської організації "Наступне покоління" Пряник та ведмедик Балу розважали діточок спостерігав і кореспондент "ПОГЛЯДу". Програма була цікавою та насиченою конкурсами та номерами, від яких діточки та дорослі були в захваті.

ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Після активних розваг та запальних танців діток запросили до столу, де на них чекали смачнюща піца, картопля фрі та різноманітні тістечка та смаколики, які з душею приготували для маленьких відвідувачів кухарі "Family House".

ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

По завершенню заходу кожна дитина отримала солодкий подарунок від Броварського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

"ПОГЛЯД" поспілкувався з власником закладу "Family House" Сергієм Колбасинським та багатодітними матусями, які разом з діточками завітали на свято (на відео):

Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"