Новини
Новини Київської області
Ірпінь

Димерський ЖК, що належить Карплюку й Сапону, не дозволили будувати


Державної інспекція архітектури і містобудування (ДІАМ) виявила проблеми в документації ЖК Сімейного, що належить скандальному Карплюку й Сапону і заборонила забудову комплексу.

ЖК Сімейний, що зводиться в селищі Димер Вишгородського району на Київщині, відмовлено в дозволі на будівництво. Про це повідомляє сайт Нерухомі.

Підстави для відмови: не підписана проєктна документація та експертний звіт. Як повідомлялось в березні, ЖК Сімейний належить скандальному ексмеру Ірпеня Володимиру Карплюку та не менш скандальному чинному головному архітектору Ірпеня Михалові Сапону.

https://www.youtube.com/embed/q0KwkCEcao0

П’ятиповерховий комплекс на 75 квартир із закритою територією та дитячим майданчиком почали зводити попри відсутність необхідних документів ще на початку цього року.

Як повідомляє сайт Нерухомі, за перший тиждень роботи Державної інспекції архітектури і містобудування (ДІАМ) – жодного прийнятого до експлуатації житлового комплексу, а дозволи на будівництво вдалося отримати лише двом забудовникам на об'єкти в Одеській та Львівській областях.

ДІАМ - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

ДІАМ прийшла на зміну нещодавно ліквідованій ДАБІ (Державній архітектурно-будівельній інспекції), за реформування якої відповідав народний депутат Андрій Клочко, але реформу повністю провалив.

ДАБІ як наскрізь корумповану структуру ліквідували. Натомість з нуля створили Державну інспекцію архітектури і містобудування (ДІАМ), яка схоже серйозно взялася за справу.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Ірпені триває боротьба активістів за збереження земель медицини. Всіх, кому небайдужа доля майбутньої лікарні у місті, закликають доєднатися до збору підписів.

Також ми інформували, що Нищівна забудова в мікрорайоні Стоянка в Ірпені набирає обертів.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.