Новини
Васильків
Фастів
Київщина-суспільство

Двоє жінок із Фастова та одна з Васильківщини удостоєні звання «Мати-героїня»


Днями 30 жінкам Київщини, які виховали до 8-річного віку п’ятьох і більше дітей, урочисто вручили посвідчення і нагрудний знак «Мати-героїня». Із них двоє фастівчанок та одна жінка з с. Липовий Скиток, що на Васильківщині.

фото - Володимир Родіков

Мова йде про фастівчанок Юлію Броницьку та Світлану Косовенко, а також про Діану Родікову з с. Липовий Скиток.

Юлія в шлюбі народила та разом із чоловіком виховує 9 дітей, а Світлана народила та разом із чоловіком виховує 5 дітей, повідомили у Фастівській міській раді.

Указ про присвоєння високих державних відзнак був підписаний президентом України Володимиром Зеленським ще 15 грудня 2020 року. Урочисте нагородження жінок Київщини та вручення їм цінних подарунків і квітів відбулося 4 лютого, про що поінформував очільник КОДА Василь Володін.

11 лютого з почесним званням жительок Фастова привітали депутати міської ради та громадськість.

На фото – Світлана Косовенко і найстарша донька Юлії Броницької, оскілька сама Юлія чекає на народження десятої дитини і тому не змогла бути присутньою на заході. Фото- Фастівська міська рада

Почесне звання «Мати- героїня» отримала й жителька с. Липовий Скиток, що на Васильківщині, Діана Родікова.

фото - Володимир Родіков

Журналісту «Погляду» подружжя Родікових (Діана та Володимир) розповіли, що мають 5 спільних та 8 прийомних дітей. Двоє дітей – син і донька – вже повнолітні та проживають окремо.

фото - Володимир Родіков

Нагадаємо, почесне звання «Мати-героїня» присвоюється президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Цим жінкам вручається державна нагорода та відповідне посвідчення.

«Погляд» також писав, що нещодавно жінка з Переяслава отримала звання «Мати-героїня». У липні минулого року ще одна мешканка Білої Церкви отримала звання «Мати-героїня»

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина, Погляд Фастів і Погляд Васильків, а також дивіться на YouTube.