Два срібла борців з Миронівки на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби
У Тернополі відбувся ХІХ Міжнародний турнір з греко-римської боротьби, змагання традиційно присвятили пам'яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту Василя Дем'яного.
Понад 300 борців, 25 вітчизняних команд, три команди з Молдови та команда з Республіки Білорусь – ось географія учасників міжнародних змагань, інформує Управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80284185_1414691912039455_6051345260611633152_n.jpg)
Честь всієї Київщини захищали лише миронівські "класики". Підопічні Вадима Дриги та Олега Орлюка, продемонструвавши майстерність та чудовий рівень підготовки, поповнили медальну скарбничку нашої області двома срібними нагородами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/vol2.jpg)
Євген Волощенко боровся у ваговій категорії 41 кг. Сам 2008 р.н, вийшов у фіналі на килим проти Микити Жижка з Рівного, на рік старшого і вимушений був поступитися.
У вазі 51 кг друге срібло здобув Артур Гербич. Вихованець борцівського спортивного клубу «Миронівка» наразі навчається в КОЛІФКС та, як відзначив його наставник пан Дрига, своїх вони не забувають і завжди беруть з собою на змагання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/gerbych_0.jpg)
Трішки не вистачило до почесного п’єдесталу пошани ще трьом миронівцям. Так, четверті місця посіли Артем Ковальов (35 кг) 2007-2008 р.н та Роман Яценко (48 кг) 2005-2006 р.н. А п’ятим став Артем Бєгов (32кг) 2007-2008 р.н.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78996867_983375925359427_6975826048973799424_n.jpg)