Новини
Новини Київської області
Екологія
Броварський район

ДСНС: Ситуація щодо підйому рівня води на Київщині – контрольована

У пристоличному регіоні постійно моніторять ситуацію.

ДСНС: Ситуація щодо підйому рівня води на Київщині – контрольована - зображення

Ситуація щодо підйому рівня води на Київщині – контрольована. Про це ввечері 16 квітня повідомила пресслужба ДСНС Київської області.

"На території Київської області постійно здійснюється моніторинг підняття рівня води", –

пресслужба ДСНС Київської області

Зазначається, що фахівці ДСНС здійснили обліт території Броварського району, де поблизу села Погреби вода заблокувала деякі дороги та під'їзди до житлових будинків.

Крім того в регіоні чергують рятувальники, які доставляють до суходолу місцевих жителів та відкачують воду в житлових будинках.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня внаслідок рясних опадів та підняття рівня води в річці Тетерів, тимчасову переправу на автодорозі Київ – Овруч було підтоплено. Раніше, 13 квітня, повідомлялося, що в Іванкові на кількох вулицях підтопило будинки. А напередодні мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.