Україна
Новини світу

Другий Саміт Люблінського трикутника пройшов у Львові (ВІДЕО)

У Львові відбувся другий саміт Люблінського трикутника, за результатами якого президенти України, Литви та Польщі підписали спільну декларацію.

Спільна декларація підтверджує багатовікові історичні зв’язки між Україною, Литвою та Польщею, а також визначає пріоритетні напрями співпраці Люблінського трикутника, зокрема в межах стратегічного курсу нашої держави щодо набуття повноправного членства в Євросоюзі та НАТО.

Зокрема, в ній зафіксовано підтримка литовською та польською сторонами перспективи набуття Україною членства в ЄС і НАТО, щойно це дозволять умови.

У документі також відзначено намір Литви та Польщі продовжити надання військової, технічної, оборонної, гуманітарної та іншої підтримки Україні.


Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський під час візиту до Львова зустрівся з Анджеєм Дудою та Ґітанасом Науседою.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.