Друга світова в родинних спогадах
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкрилась виставка присвячена трагічній та суперечливій історії воєнного лихоліття.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/22291662_1583835331673187_1862866986_n.jpg)
«Родинна пам’ять про війну» – саме так називається виставка в рамках однойменного музейного проекту. Вона містить десять оповідей, десять есеїв про важкі сторінки подій тих часів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59903321_2127405464038944_1991258632129347584_n.jpg)
У музеї представлені експонати воєнних часів. Це матеріали нових надходжень до фондової скарбниці музею. Поповнення стало можливим завдяки небайдужості родичів героїв виставки – пересічних людей із непростими життєвими долями. Діти, онуки та правнуки зберегли цю родинну пам’ять, не дали їй стертися чи загубитися і щиро передали далі, у дбайливі руки науковців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/bb971e2ba5707bbb3f139926c238a1d9.jpg)
Нагадаємо, виставка відкриється 7 квітня о 14 :00 і триватиме до 15 години у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.