Новини
Бориспіль

Досягнення бориспільських спортсменів на Кубку світу з Таеквон-до

З 28 листопада по 02 грудня 2018 р. в м. Мінськ (Білорусія) в спорткомплексі “Велодром” пройшов Кубок світу з Таеквон-до І.ТФ. Даний турнір є найбільш масовим на просторах СНД починаючи з 2014 р. В цьому році у змаганнях прийняло участь більше 800 спортсменів усіх вікових категорій (від 6 р. до ветеранів 59 р.) з таких країн як Україна, Білорусія, РФ (Москва, Санкт – Петербург, Новосибірськ), Казахстан, Таджикистан, Узбекистан, Естонія, Вірменія. В складі національної команди України були представлені 3 спортсмени команди “Voloshin Team” – Кириченко Владислав(ЗОШ №3), Главицький Владислав та Грєхов Іван (учні НВК “Гімназія “Перспектива”). За результатами 3 днів змагань бориспільські спортсмени у напруженій боротьбі зайняли наступні призові місця: 1) Грєхов Іван зайняв 3 місце у виді програм “Спаринг, діти 11-13 р, до 60 кг, І д.” 2) Главицький Владислав 3 місце у виді програм “Спаринг, юніори 14-15р., до 50 кг, І д.” Загалом внесок бориспільских спортсменів допоміг національній збірній зайняти перше загальнокомандне місце серед усіх країн – учасниць. Команда “Voloshin Team” працює з 2011 року в НВК “Гімназія Перспектива” (м. Бориспіль, вул. Київський шлях 97). Тренером команди є Волошин Андрій Валерійович, чорний пояс ІІІ дан, “тренер національного класу”. За час роботи було підготовлено чемпіонів регіональних, всеукраїнських та міжнародних змагань у різних вікових групах. Джерело