#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Дорожній знак із напрямком руху для окупантів продадуть на аукціоні

25.05.2022
Взяти участь в аукціоні з продажу знака зможуть всі охочі, стартова ціна $1,5 тис. Зібрані кошти відправлять на потреби ЗСУ.

Дорожній знак із напрямком руху для окупантів продадуть на аукціоні - зображення

2 червня відбудеться благодійний онлайн-аукціон, на якому виставлять на продаж відомий дорожній знак із напрямком руху для російських окупантів, який стояв у Сумській області. Стартова ціна за лот становитиме 50 тис. грн або $1,5 тис., повідомляється на сайті "Прозорро.Продажі".

Взяти участь в аукціоні з продажу знака зможуть всі охочі. Для цього потрібно зареєструватися для участі до 18:00 1 червня за посиланням. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на аукціон у день його проведення.

Кошти, зібрані за підсумками аукціону, будуть спрямовані на спеціальний рахунок в Національний банк України на потреби ЗСУ.

До слова, до масовий продаж таких дорожніх знаків не планується. Новий власник знаку зможе встановити його в межах свого домогосподарства або в іншому місці (окрім доріг загального користування).

Нагадаємо, на початку війни більшість інформаційних знаків було демонтовано, натомість орієнтир для окупанта сформувався в єдиний дорожній вказівник – "Нахй, знов нахй і до росії нах*й". Знак став ще одним символом війни та боротьби українців з агресорами, за який сьогодні можна позмагатися на аукціоні.

Дорожній знак із напрямком руху для окупантів продадуть на аукціоні - зображення

Нагадаємо, в прикордонних районах Київщини заборонено наближатися до білоруського кордону.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.