Фастів
Події

Дорогу через Фастів на Звенигородку передали у розпорядження Укравтодору

Це дозволить відновити частину траси, яка значно постраждала за роки експлуатації через великий трафік.

Дорогу через Фастів на Звенигородку передали у розпорядження Укравтодору - зображення
Фото: pixabay

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, ділянку автомобільної дороги загального значення Р-04 Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка, передано в розпорядження Укравтодору. Йдеться про ділянку протяжністю близько 2,7 кілометра, що проходить через Фастів та про шляхопровід, що на ній знаходиться.

Відповідну пропозицію висунули Державне агентство автомобільних доріг та Фастівська міська рада.

У пояснювальній записці зазначається, що передача відрізка траси Укравтодору дозволить провести необхідні ремонтні роботи та створити умови для безперервного та безпечного руху.

Наразі стан траси визначають як незадовільний – через великий потік автомобілів, зокрема великогабаритних. Ділянка траси потребує капітального ремонту, який можливо провести лише коштом державного бюджету.

Нагадаємо, цьогоріч стартує будівництво Київської об'їзної дороги. Нова дорога дозволить розв’язати транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.