Допрем’єрний показ вистави за участі зірок театру і кіно вперше у Василькові
Виставу «Жениха викликали, дівчата?» 14 грудня вперше побачили глядачі Василькова. Починаючи з 15 грудня і до початку квітня, її побачить Київ та ще 50 міст України. Чому такий подарунок зробили саме для театральних любителів Василькова, дізнавався кореспондент ІА «Погляд».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3665-2000x1061.jpg)
Завдяки народним артистам України Євгену Паперному і Тамарі Яценко, заслуженим артистам Тетяні Шелізі і Дмитру Леленкову, а також акторам театру та кіно Олегу Коваленко і Сергію Кучері васильківчани вже давно так не сміялися. Адже комедія «Жениха викликали, дівчата?» про кожного з нас, про життя, кохання, самотність і радість.
![Допрем’єрний показ вистави за участі зірок театру і кіно вперше у Василькові](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3703-2000x1054.jpg)
«Це спектакль про звичайних людей, в яких свої долі, своє життя, – коротко характеризує виставу її продюсер і директор продюсерського центру «Колізей» Олег Шпанчук. – Завдяки виставі кожен глядач при бажанні зможе зазирнути у своє дитинство, побачити себе теперішнього або майбутнього».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3628-2000x1441.jpg)
Також Олег Шпанчук поділився секретом успіху театральних вистав. Виявляється, для цього потрібно підібрати акторів таким чином, щоб їхні долі, характер і темперамент практично повністю відповідали тій ролі, яка пропонується. «Тоді й актору легше увійти в роль, адже він просто проживає своє життя ще раз на сцені, а глядач бачить відвертість і правдоподібність», – зізнається продюсер.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3639-2000x1291.jpg)
За його словами, у Василькові, як і в багатьох маленьких містах, публіка щира: «Коли смішно, вона сміється». Так і було 14 грудня, під час допрем’єрного показу спектаклю «Жениха викликали, дівчата?». Зал міського будинку культури був практично заповнений. Між акторами на сцені і глядачами утворилась невидима павутина, глибина, порозуміння. Кожної фрази із вуст зірок театру і кіно присутні чекали, затаївши подих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3648-2000x1339.jpg)
Серед глядачів були і ті, хто не пропускає жодної театральної події в місті, і ті, хто прийшов на такого роду захід вперше. Глядачка Олена прийшла на виставу, щоб на сцені рідного міста побачити улюблених акторів. Місцева жителька Тетяна бачила усі вистави, які показували у Василькові, за участі як відомих акторів, так і початківців. Це спектаклі «Чоловік моєї дружини», «Сублімація любові», «Тільки смерть розлучить нас», «Лазанья по-французьки».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3686-2000x1339.jpg)
Організацією показу зазначених спектаклів та інших культурних заходів у Василькові займається вже кілька років поспіль Бюро туризму та відпочинку на чолі з Анастасією Яшиною. Саме вона й пояснила, чому Василькову пощастило побачити першим виставу «Жениха викликали, дівчата?».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/00DSC_3697-2000x1339.jpg)
«14 грудня нашому бюро виповнюється 3 роки з моменту заснування, тож продюсерський центр «Колізей», з яким ми тісно співпрацюємо, зробив нам і всім жителям Василькова ось такий подарунок. Адже васильківчани гідні того, щоб насолоджуватися театральними виставами високого рівня, йти в ногу з культурним життям країни в цілому, бачити на рідній сцені відомих акторів, співаків, культурних діячів», – зазначила організатор заходу Анастасія Яшина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/000DSC_3702-2000x1054.jpg)
А ще невдовзі для жителів Василькова Бюро туризму та відпочинку готує справжню театральну «бомбу» до Дня всіх закоханих, тож не пропустіть.