Новини
Васильків
Культура
Події

Допрем’єрний показ вистави за участі зірок театру і кіно вперше у Василькові

16.12.2019 Надiя Проценко 0

Виставу «Жениха викликали, дівчата?» 14 грудня вперше побачили глядачі Василькова. Починаючи з 15 грудня і до початку квітня, її побачить Київ та ще 50 міст України. Чому такий подарунок зробили саме для театральних любителів Василькова, дізнавався кореспондент ІА «Погляд».

Завдяки народним артистам України Євгену Паперному і Тамарі Яценко, заслуженим артистам Тетяні Шелізі і Дмитру Леленкову, а також акторам театру та кіно Олегу Коваленко і Сергію Кучері васильківчани вже давно так не сміялися. Адже комедія «Жениха викликали, дівчата?» про кожного з нас, про життя, кохання, самотність і радість.

Допрем’єрний показ вистави за участі зірок театру і кіно вперше у Василькові

«Це спектакль про звичайних людей, в яких свої долі, своє життя, – коротко характеризує виставу її продюсер і директор продюсерського центру «Колізей» Олег Шпанчук. – Завдяки виставі кожен глядач при бажанні зможе зазирнути у своє дитинство, побачити себе теперішнього або майбутнього».

Також Олег Шпанчук поділився секретом успіху театральних вистав. Виявляється, для цього потрібно підібрати акторів таким чином, щоб їхні долі, характер і темперамент практично повністю відповідали тій ролі, яка пропонується. «Тоді й актору легше увійти в роль, адже він просто проживає своє життя ще раз на сцені, а глядач бачить відвертість і правдоподібність», – зізнається продюсер.

За його словами, у Василькові, як і в багатьох маленьких містах, публіка щира: «Коли смішно, вона сміється». Так і було 14 грудня, під час допрем’єрного показу спектаклю «Жениха викликали, дівчата?». Зал міського будинку культури був практично заповнений. Між акторами на сцені і глядачами утворилась невидима павутина, глибина, порозуміння. Кожної фрази із вуст зірок театру і кіно присутні чекали, затаївши подих.

Серед глядачів були і ті, хто не пропускає жодної театральної події в місті, і ті, хто прийшов на такого роду захід вперше. Глядачка Олена прийшла на виставу, щоб на сцені рідного міста побачити улюблених акторів. Місцева жителька Тетяна бачила усі вистави, які показували у Василькові, за участі як відомих акторів, так і початківців. Це спектаклі «Чоловік моєї дружини», «Сублімація любові», «Тільки смерть розлучить нас», «Лазанья по-французьки».

Організацією показу зазначених спектаклів та інших культурних заходів у Василькові займається вже кілька років поспіль Бюро туризму та відпочинку на чолі з Анастасією Яшиною. Саме вона й пояснила, чому Василькову пощастило побачити першим виставу «Жениха викликали, дівчата?».

«14 грудня нашому бюро виповнюється 3 роки з моменту заснування, тож продюсерський центр «Колізей», з яким ми тісно співпрацюємо, зробив нам і всім жителям Василькова ось такий подарунок. Адже васильківчани гідні того, щоб насолоджуватися театральними виставами високого рівня, йти в ногу з культурним життям країни в цілому, бачити на рідній сцені відомих акторів, співаків, культурних діячів», – зазначила організатор заходу Анастасія Яшина.

А ще невдовзі для жителів Василькова Бюро туризму та відпочинку готує справжню театральну «бомбу» до Дня всіх закоханих, тож не пропустіть.