Новини
Суспільство
Культура
Київ

До роковин повномасштабної вторгнення Музей війни презентує виставковий проєкт "Захисники"

На виставці можна буде побачити світлини відважних, сталевих і стійких українських захисників.

До роковин повномасштабної вторгнення Музей війни презентує виставковий проєкт

22 лютого до роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України в виставковому центрі Національного музею історії України у Другій світовій війні презентують проєкт "Захисники". Про це повідомила пресслужба міністерства культури та інформаційної політики України.

"Проєкт "Захисники" – про мужніх, відважних, сталевих, стійких, сильних, героїчних, красивих. Промовисті фото українських воїнів, які вже понад рік чинять упертий опір тотальному злу, боронять рідну землю й стоять на сторожі безпеки Європи та світу", –

міністерство культури та інформаційної політики України

Автором ідеї та куратором проєкту став генеральний директор Музею Юрій Савчук. Зазначається, що світлини було зроблено під час музейної експедиції, яка відбулась у липні 2022 року за підтримки Генерального штабу Збройних сил України.

До роковин повномасштабної вторгнення Музей війни презентує виставковий проєкт

Нагадаємо, також 23 лютого в Києві відкриють виставку трофеїв і картин "365 днів". Окрім трофеїв виставку ціннісно та символічно доповнюють роботи українських художників, присвячені нашій боротьбі за свободу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.