До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями
![До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями - зображення](/storage/resized/lg/news/9b33132d-8342-45e5-bdcb-da28e8f2e075/2024_01_27_783b9bc9652f87ba.jpg)
До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями.
Про це повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко.
Станом на сьогодні, на Київщині 3% шкіл навчають дітей дистанційно через відсутність укриттів.
За словами Руслана Кравченка, в освітніх закладах Київщини діють понад 1,2 тисячі об'єктів цивільного захисту. Також для 18 шкіл і дитсадків будують нові укриття. У 35 освітніх закладах укриття зараз ремонтують.
![До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями - зображення](/storage/resized/lg/news/9b33132d-8342-45e5-bdcb-da28e8f2e075/2024_01_27_e42a1d1706fc0e47.jpg)
Загалом у Київській області зараз є понад 2 тисячі бомбосховищ. Майже півтори тисячі з них — це найпростіші укриття. Більше ніж на 180 об'єктах зараз проводиться ремонт.
Бомбосховища у школах Вишневого, Гатного, Крюківщини, Софіївської Борщагівки та села Шпитьки оглянули начальник КОВА Руслан Кравченко і заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.
![До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями - зображення](/storage/resized/lg/news/9b33132d-8342-45e5-bdcb-da28e8f2e075/2024_01_27_2c5727790d18d39d.jpg)
В КОВА кажуть, що влада і правоохоронці реагують на скарги жителів про обмеження доступу до бомбосховищ. Руслан Кравченко навів приклад інциденту в Софіївській Борщагівці. Мешканці ЖК "Антрацит" поскаржились, що під час тривоги їх не пускають на територію підземного паркінгу. Після переговорів із забудовником ситуацію владнали і паркінг відкрили для людей.
![До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями До кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями - зображення](/storage/resized/lg/news/9b33132d-8342-45e5-bdcb-da28e8f2e075/2024_01_27_c17597604c9370ea.jpg)
Нагадаємо, КОВА запустила чат-бот з усіма Пунктами Незламності та укриттями області. Функціонал чат-боту дозволяє вибирати, куди сховатися чи де підзарядитися, за геолокацією чи вручну.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.