Новини
Новини світу
За кордоном
Київ

До Києва їде глава Єврокомісії

Урсула фон дер Ляєн обговорить із президентом включення України до Європейської зони вільного роумінгу.

До Києва їде глава Єврокомісії - зображення

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 14 серпня вирушить до Києва на переговори з президентом Володимиром Зеленським. Про це вона сьогодні повідомила у Twitter.

Зокрема, Урсула фон дер Ляєн анонсувала, що Україну планують включити до Європейської зони вільного роумінгу.

"Ми дамо Україні можливість максимально використати свій потенціал, успішно розвинутися на шляху солідарності задля забезпечення безперешкодного доступу до Єдиного ринку. Включаємо Україну до нашої Європейської зони вільного роумінгу. Я їду сьогодні до Києва, щоб обговорити все це із президентом Зеленським", –

глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

До Києва їде глава Єврокомісії - зображення

Нагадаємо, на початку вересня стало відомо, що Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Ці кошти мають доповнити 10 млрд євро, які Європейський союз вже надав у вигляді фінансової, гуманітарної та військової допомоги.

До слова, раніше також повідомлялося, що міжнародні резерви України збільшилися на 13,6% і на початок вересня вони становили $25,436 млрд.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.