До Дня матері у столиці влаштували фотопроект присвячений матерям, котрі втратили своїх синів на війні
Героїнями фотопроекту стали дванадцять мам з різних куточків України. Усіх їх об’єднує одне спільне горе – вони втратили своїх синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших. Ці жінки займають активну громадянську позицію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60241613_390024924938534_6935544340978597888_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60209350_1026652947725134_6163707154172739584_n.jpg)
Ініціював фотовиставку «Сильні духом. Мами» Департамент військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також Всеукраїнська громадська організація «Ветеранське братерство».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60092073_355625761728395_5943853250078834688_n.jpg)
Захід організований з метою вшанування членів родин загиблих, привернення уваги громадськості до проблем їхньої психологічної та духовної реабілітації та до вшанування пам’яті загиблих Героїв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60332579_992531957805211_7311802614482468864_n.jpg)
Основний посил представлений на вставці світлин – життя триває.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60187490_348994012423576_4099136024460918784_n.jpg)
Над фотороботами працювала творча команда однодумців. Серед них : дизайнерки одягу Ольга Бунеску та Лідія Лущик, візажистки Олена Тулапіна та Оксана Мороз і дизайнерка головних уборів Ірина Підліпска. Усі майстрині створили учасницям проекту вишукані образи, які перенесла на світлини фотограф - Мирослава Марциненко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60225150_288014705442441_1890461320264810496_n.jpg)
Захід триватиме з 7 до 20 травня у МВЦ « Музеї історії міста Києва». Вхід на фотовиставку вільний.