Новини
Київщина
Культура

До Дня матері у столиці влаштували фотопроект присвячений матерям, котрі втратили своїх синів на війні

13.05.2019 Кочкина Марина 0

Героїнями фотопроекту стали дванадцять мам з різних куточків України. Усіх їх об’єднує одне спільне горе – вони втратили своїх синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших. Ці жінки  займають активну громадянську позицію.

Ініціював фотовиставку «Сильні духом. Мами» Департамент військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також Всеукраїнська громадська організація «Ветеранське братерство».

Захід організований з метою вшанування членів родин загиблих, привернення уваги громадськості до проблем їхньої психологічної та духовної реабілітації та до вшанування пам’яті загиблих Героїв.

Основний посил представлений на вставці світлин – життя триває.  

Над фотороботами працювала творча команда однодумців. Серед них : дизайнерки одягу Ольга Бунеску та Лідія Лущик, візажистки Олена Тулапіна та Оксана Мороз і дизайнерка головних уборів Ірина Підліпска. Усі майстрині  створили учасницям проекту вишукані образи, які перенесла на світлини фотограф - Мирослава Марциненко.

Захід триватиме з 7 до 20 травня у МВЦ « Музеї історії міста Києва». Вхід на фотовиставку вільний.