До 72-го Каннського кінофестивалю увійшла стрічка про Україну
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57663999_2367178073514567_4123069935876308992_n.jpg)
Стрічку, створену в копродукції з Україною відібрано до конкурсної програми короткометражних фільмів 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю.
З ініціативи ізраїльського режисера картини Декеля Беренсона, фільм повністю створювався в Україні, українською знімальною командою: від виробництва до пост-продакшена. Основною мовою фільму теж стала українська.
Короткометражний ігровий фільм «Анна» розповідає історію одинокої матері середнього віку, яка живе на охопленому війною сході України та відчайдушно прагне змін.