Для осіб з інвалідністю у Києві відкрилась перша інклюзивна медіашкола
Як свідчить статистика, близько 6% усього населення України або майже 3 мільйони людей мають інвалідність. Проте сучасною українською журналістикою, на жаль, рідко висвітлюються проблеми, успіхи, особливо спортивні, людей з інвалідністю. Побороти професійну необізнаність та дати шанс для колишніх спортсменів і далі бути причетними до паралімпійського та дефлімпійського спорту, але вже у ролі журналіста, покликана перша інклюзивна медіашкола «Другий подих», яка запрацювала у Києві при Інституті журналістики КНУ ім. Шевченка.
![Для осіб з інвалідністю у Києві відкрилась перша інклюзивна медіашкола](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/2266.png)
Як повідомляється на сайті Міністерства культури, молоді та спорту України, у медіашколі навчатимуть обдарованих людей з інвалідністю. При цьому навчатимуться вони разом зі студентами-журналістами.
Цей унікальний освітній проєкт започаткований Національним комітетом спорту інвалідів України, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю та Інститутом журналістики.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/2246.png)
Усі зацікавлені спробувати себе у якості студента медіашколи «Другий подих» можуть писати на електронну пошту: sbreath2020@gmail.com