Новини
Суспільство
Київ

Для осіб з інвалідністю у Києві відкрилась перша інклюзивна медіашкола


Як свідчить статистика, близько 6% усього населення України або майже 3 мільйони людей мають інвалідність. Проте сучасною українською журналістикою, на жаль, рідко висвітлюються проблеми, успіхи, особливо спортивні, людей з інвалідністю. Побороти професійну необізнаність та дати шанс для колишніх спортсменів і далі бути причетними до паралімпійського та дефлімпійського спорту, але вже у ролі журналіста, покликана перша інклюзивна медіашкола «Другий подих», яка запрацювала у Києві при Інституті журналістики КНУ ім. Шевченка.

Для осіб з інвалідністю у Києві відкрилась перша інклюзивна медіашкола

Як повідомляється на сайті Міністерства культури, молоді та спорту України, у медіашколі навчатимуть обдарованих людей з інвалідністю. При цьому навчатимуться вони разом зі студентами-журналістами.
Цей унікальний освітній проєкт започаткований Національним комітетом спорту інвалідів України, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю та Інститутом журналістики.

Усі зацікавлені спробувати себе у якості студента медіашколи «Другий подих» можуть писати на електронну пошту: sbreath2020@gmail.com