Для онкохворих на благодійному концерті у Броварах зібрали майже 12 тис. грн
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Blag-konc-1.jpg)
На благодійному концерті «Разом за життя!», що відбувся у Броварах за участю учнів та викладачів дитячої музичної школи, інших виконавців і колективів, зібрали майже 12 тис. грн.
26 лютого в МКЦ «Прометей» відбувся благодійний концерт «Разом за життя!». Про це повідомляється на сторінці Броварської міської дитячої музичної школи на Фейсбуці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Blag-konc-skr.jpg)
Концерт видався насиченим і цікавим. Глядачі отримали велике задоволення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Blag-konc-2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Blag-konc-3.jpg)
Вдалося зібрати 11849 грн для лікування підопічних Фонду «Інна» – пацієнтів, які мають онкологічні захворювання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Blag-konc-4.jpg)
Ми розповідали, що наприкінці минулого року Білоцерківська лікарня №2 отримала гуманітарну допомогу – меблі для лікарень та інвентар. Усе це надійшло від німецької благодійної організації «Хоф Шлютер».
А в Славутичі були вкрали скриньку для благодійних пожертв, установлену в магазині. Цими коштами вирішив поживитися місцевий житель.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.