Новини
Васильків

Дітлахи Васильківщини візьмуть участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка»

08.11.2018 Надiя Проценко 0

Щорічно з вересня по квітень Національний еколого-натуралістичний центр проводить в Україні природоохоронну акцію «Годівничка» з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, збереження орнітофауни та проведення широкої просвітницької і практичної роботи з охорони птахів.

Долучитися до акції вирішили вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м. Васильків. Діти сповна проявили свої художні таланти на конкурсі творчих малюнків «Припутень – птах 2018 року», створивши різноманітні образи символу цього року – припутня (сolumba palumbus).

Це великий лісовий голуб, який має схожість із добре відомим сизим голубом, але помітно більший за розміром. У припутня, що сидить, добре помітна світла пляма збоку шиї, а в польоті – світлі смуги на крилах.

Найкращі роботи вихованців гуртків «Художній розпис» (керівник В. В. Канцедал), «Пісочна анімація» (керівник О. В. Коваленко) та студії образотворчого мистецтва «Палітра» (керівник Г. В. Можаровська), які здивували своєю неповторністю та різноманітними техніками, будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру для участі у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка».