Новини
Обухів
Київщина-суспільство

Дійшли консенсусу після наради: в Обухові перевізник зменшує тариф для пасажирів


В рамках робочої наради за участю депутатів Обухівської міськради в офісі підприємства-перевізника ТОВ «Обухівтранс», 1 квітня обговорили важливі для міста питання, пов’язані з перевезенням пасажирів та дійшли згоди щодо певного зменшення вартості проїзду.

фото "Погляд"

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про підняття в Обухові тарифів на перевезення з 28 до 38 гривень. Ціна зросла 13 березня.

Протягом наради представники підприємства – перевізника розповіли депутатам про стан справ у ньому. Зокрема про фінансово-економічні показники, що вплинули на подорожчання проїзду для пасажирів. Серед основних вони назвали - підвищення цін на пальне, мастильні матеріали, підвищення мінімальної зарплатні та інші чинники.

фото Погляд

Чималий фактор, що вплинув на зниження прибутковості підприємства - обмежувальні заходи з причин загострення ситуації з COVID-19 .

 Окрім обговорення, депутати відвідали чи не всі куточки підприємства. Розпочали екскурсію з медичного кабінету. Саме тут, о п’ятій ранку, розпочинається обстеження всіх водіїв перед виїздом. Медсестра вимірює тиск, температуру, перевіряє кров на наявність алкоголю.

фото Погляд

Побачили депутати де на підприємстві регулярно перевіряють, а в разі необхідності і ремонтують пасажирські автобуси.  

фото Погляд

Також " Погляд" писав, що за відмову спілкуватися українською у сфері обслуговування передбачено штрафи від 5 100  до 6 800 грн, які будуть впроваджені з 16 липня 2022 року.

Окремого вирішення потребує і питання щодо проїзду пільгових категорій населення та відшкодування підприємству витрат на це. Протягом наради піднімалося питання і про те, що певна кількість людей з різних причин користується послугами нелегальних перевізників , «попуток», що також вливає на рентабельність місцевого перевізника.

фото Погляд

Депутатів також проінформували про те, як з роками формувався сам тариф і чому потрібним чином не оновлювався рухомий склад пасажирського автотранспорту. Про специфіку формування тарифу і складові собівартості перевезень, ТОВ «Обухівтранс» оприлюднив інформацію на своєму сайті.

Враховуючи обставини щодо скрутного становища населення під час зростання захворюваності на коронавірус, депутатський корпус разом із перевізником дійшов компромісу щодо необхідності зменшення тарифу для жителів, до 0.93 грн. за 1 пас. км. Це знизить вартість проїзду за основними напрямками: Обухів-Київ та Українка -Київ до 35 грн.вже з 2 квітня поточного року.

Раніше «Погляд» повідомляв про маршрутки Київщини і про те, чи переплачують пасажири за проїзд?

Також ми повідомляли про те, що п’яного водія маршрутки зупинили на київській Кільцевій дорозі о 6-ій ранку.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.