Новини
Новини Київської області
Вишгород
Здоров'я
Україна-суспільство

Діагностика біля дому: в Іванкові реконструйовано приймальне відділення швидкої медичної допомоги


В рамках програми «Велике будівництво» у Іванкові встановили сучасне діагностичне обладнання і реконструювали приймальне відділення Екстренної медичної допомоги.

Член депутатської фракції "Слуга народу", депутатка по 96 виборчому округу, який включає Вишгородський та частину Бучанського району, Ольга Смаглюк звітувала, про виконання передвиборчої обіцянки, про доступність дороговартісної діагностики в населених пунктах наближених до Чорнобиля.

Ольга Василевська-Смаглюк фото із facebook.com

Про це інформує Ольга Василевська-Смаглюк 

Депутатка використовувала повноваження і долучилась до встановленням сучасного обладнання у лікарнях півночі Вишгородського району, які входять до 3 зони радіоактивного забруднення. У березні 2021 року Іванківська центральна районна лікарня отримала комп’ютерний томограф. Але на цьому модернізація медицини не зупинилася.

Як зазначила політик:

"Нещодавно завершились роботи з реконструкції приймального відділення. Об’єкт не лише відремонтували, а й встановили туди сучасне діагностичне обладнання, зокрема мова йде про комп`ютерний томограф та рентген (ще чекають на встановлення).

Безумовно це значний плюс, адже пацієнти зможуть проходити обстеження в Іванкові, не витрачаючи час і кошти на поїздку до інших медзакладів. А медики, у свою чергу, якісніше проводитимуть хворим необхідні обстеження і, відповідно, своєчасно встановлюватимуть діагнози та призначатимуть лікування.

А це означає те, що мешканці об’єднаних громад Іванківської та Поліської селищних рад, які неодноразово до мене звертались, нарешті матимуть змогу отримувати якісну медичну допомогу."

Фото Ольги Василевської-Смаглюк із facebook.com
Фото Ольги Василевської-Смаглюк із facebook.com

Як зазначає Ольга Василевська-Смаглюк для цього були залучені кошти проєкту «Велике будівництво», який спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України.

Одна із провідних тем, медицина: побудова і реконструкція амбулаторій та багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівнів, оновлення медичного обладнання та підготовка кваліфікованих кадрів.

Депутатка підсумовує:

"Проект був реалізований за мого сприяння в рамках програми "Велике будівництво". І є виконанням моєї передвиборчої обіцянки про доступність дороговартісних діагностичних процедур в населених пунктах наближених до Чорнобиля.
Також чекаємо на дозвіл ДАБІ на експлуатацію ліфта та встановлення рентгену.

Тримаємо ці питання на контролі спільно з директором Іванківської лікарні."

Ми повідомляли, що в Іванківській лікарні з’явився комп’ютерний томограф

«Погляд» розповідав, що в КОДА планують виділити 38,2 млн грн на ремонт приймальних відділень в опорних лікарнях.

«Погляд» вже повідомляв як діяти, коли потрібна перша медична допомога: у Вишгороді проведуть тренінги

Більш детальну розмову з депутаткою по 96 виборчому округу, який включає Вишгородський та частину Бучанського району, Ольгою Василевською-Смаглюк дивіться за посиланням:

https://www.youtube.com/embed/FPUMG_xXk9A

ДОСЬЄ: Ольга Василевська-Смаглюк, депутатка по 96 виборчому округу Київської області, член депутатської фракції "Слуга народу"

Дата та місце народження

23.06.1985. м. Старокостянтинів, Хмельницька область

Освіта і спеціальність

Вища. журналіст Київський міжнародний університет Національна академія статистики, обліку та аудиту

Сімейний стан

Заміжня. Смаглюк Ігор Володимирович

Політична діяльність, кар`єра

У 2019 році була обрана депутаткою Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №96 (Київська область) як безпартійна.

Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. 6 квітня 2020 року стало відомо, що Василевська-Смаглюк подала 1500 правок до другого читання законопроєкту 2571-д про банки і банківську діяльність Одна з авторів Закону «Про Бюро економічної безпеки України» № 3087-д від 28.01.2021 Спеціальна кореспондентка, журналістка-розслідувачка каналу “1+1”. Спеціалізується на проведенні журналістських розслідувань, пов'язаних із проявами корупції в економічній та політичній сфері. Раніше працювала кореспонденткою всеукраїнської газети “День”. Співзасновниця іноземного підприємства "1+1 продакшн". Має корпоративні права у ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1".

Майно

З нерухомості кандидат в депутати задекларувала земельну ділянку 250 кв.м. (2015 рік придбання), житловий будинок 163,2 кв.м. (2015 рік) і квартиру 61,4 кв.м. (2011 рік) в с. Вишеньки Бориспільського р-ну Київської обл. У місті Київ задекларована квартира 34 кв.м. (2004 рік) і службове житло 38 кв.м., отримане чоловіком у 2011 році від Солом'янської райдержадміністрації.

Скандали

У квітні 2020-го подала 1500 правок до так званого "антиколомойського закону" про банківську діяльність з метою блокування його прийняття.

У березні 2020-го подякувала проросійському блогеру та ексзаступнику голови Адміністрації Януковича Андрію Портнову "за його внесок у відновлення справедливості в Україні".

У жовтні 2019 була підозрюваною в отриманні 30 тисяч доларів за непідтримку в комітеті законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.

Успішні кейси

Співавтор проекту Закону № 2179 про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який був прийнятий ВРУ 06.12.19 р. Автор закону «Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» щодо терміну набрання чинності окремими положеннями прийнятого ВРУ 29.01.2021. Законом ліквідується податкова міліція з початку діяльності новоствореного Бюро економічної безпеки України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.