Новини
Культура
Київщина-суспільство

Державний музей авіації імені Антонова, чекає на своїх відвідувачів


Унікальна колекція літаків  вітчизняного виробництва під відкритим небом, подарує неперевершені враження як киянам так і гостям столиці.

Серед експонатів Державного музею авіації імені О.К. Антонова : президентський літак, унікальні ракетоносці, найбільша колекція літальної техніки в Україні. Всього понад 90 експонатів.

В окремому виставковому павільйоні музею можна побачити більше двох десятків поршневих і реактивних двигунів, допоміжних силових установок літаків і вертольотів.

Серед найцікавіших експонатів - репліки першого авіаційного мотора братів Райт і оригінального ротативного двигуна Le Rhone-9С виробництва 1913 року.

Кожен відвідувач музею може побувати всередині деяких літаків. Серед них президентський борт Ту-134, Ту-154, вертольоти Мі-26 і Мі-8. Можна прогулятися не лише по салону, а також зайти у кабіну пілота і навіть посидіти за штурвалом! Особливо ця можливість сподобається дітям, які зможуть відчути себе справжніми пілотами.

По-справжньому перенестись в авіаційну казку допоможуть видовищні польоти літаків. Адже поруч з музеєм знаходиться аеропорт «Київ», і протягом дня відвідувачі можуть спостерігати, як на злітній смузі піднімаються в небо і сідають літаки.

Відвідати музей можна з вівторка по неділю о 10:00-19:00. Повний вхідний квиток коштує 100 грн, вхід для школярів, студентів, пенсіонерів – 80 грн.