Суспільство
Україна-суспільство

Держава у смартфоні: цифрові водійські посвідчення, техпаспорти та студентські квитки прирівняли до паперових

Тепер зазначеними документами, які є в "Дії", можна користуватися будь-де, і ніхто не матиме права вимагати паперовий чи пластиковий документ.

Держава у смартфоні: цифрові водійські посвідчення, техпаспорти та студентські квитки прирівняли до паперових - зображення

Про це повідомили в офіційному телеграм-каналі Міністерства цифрової трансформації.

"Цифрові водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток прирівняли до паперових. Такі постанови ухвалив уряд, вони набувають чинності з моменту публікації", – зазначається у дописі.

З 2019 року електронне посвідчення водія, техпаспорт та студентський квиток діяли в межах експериментальних проєктів, але відтепер вони прирівнюються до паперового та пластикового аналогів, що забороняє вимагати у громадянина документ на папері чи на пластику.

Повідомляється також, що з дня запуску “Дії” українці вже сформували 751 тисячу студентських, 4,4 млн посвідчень водія та 4,2 млн свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

Нагадаємо, в Україні почали видавати нові водійські посвідчення, що обмежують права водіїв. Керманичі, які навчалися керувати автомобілем на "автоматі", не матимуть права водити автомобіль з "механікою".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.