Новини
Суспільство
Дати

День єднання: в Україні проходить марафон (ВІДЕО)

Під час святкування на всіх будинках та спорудах усіх населених пунктів України рекомендовано підняти державний прапор та додати до одягу жовто-блакитні стрічки.

В Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання. Його своїм указом від 14 лютого запровадив президент Володимир Зеленський.

Під час марафону о 10 ранку українці виконали державний гімн, а у вечірній час планується підсвічувати адмінбудинки кольорами прапора.

Також заплановано створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації "UAразом" для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації.

Нагадаємо, на початку тижня Володимир Зеленський підписав указ про відзначення в Україні 16 лютого Дня єднання

Також президент України запустив челендж до Дня єднання. Володимир Зеленський закликав українців викладати в соцмережах фото- та відеоконтент з українським прапором.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.