Новини
Суспільство
Дати

Зеленський запустив челендж до Дня єднання

Президент закликав українців викладати в соцмережах фото- та відеоконтент із українським прапором.

Зеленський запустив челендж до Дня єднання - зображення
Фото: Instagram zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський привітав всіх громадян країни з Днем єднання. Своє відеовітання він виклав на своїй Instagram-сторінці.

"Сьогодні важливий день – день єднання нас усіх. Ми різні! Різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій, але об'єднує нас єдине бажання – бажання жити, жити в мирі, жити щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками".

Президент України Володимир Зеленський

Згодом Зеленський виклав ще один допис, в якому закликав українців долучитися до нового челенджу.

"В соцмережах ми запускаємо челендж. Зробіть фото чи запишіть відео із прапором України. Додайте хештег #UAразом та опублікуйте. Позначте людину, якій хочете передати челендж".

Президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, на початку тижня Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення в Україні 16 лютого Дня єднання. Сьогодні о 10:00 на будинках і спорудах в усіх населених пунктах мають підняти синьо-жовтий прапор і пролунає український гімн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.