Новини
Україна
Дати

16 лютого Україна святкуватиме День єднання

Нове свято з’явиться з метою посилення консолідації українського суспільства.

16 лютого Україна святкуватиме День єднання - зображення

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання, відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

"Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписаний. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність".

Президент України Володимир Зеленський

Зазначається, що нове свято започаткують з метою посилення консолідації українського суспільства, а також зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Натомість уряд на виконання указу Президента вже затвердив план заходів із відзначення Дня єднання, про це в своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нагадаємо, в СБУ закликали не піддаватися паніці та зберігати спокій. Також днями у Мінінфраструктури прокоментували чутки про закриття повітряного простору України, зокрема йшлося про те, що ця інформація не відповідає дійсності. Натомість закриття авіапростору є суверенним правом України, а відповідне рішення не приймалося.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.