#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Декларація мера Ірпеня Олександра Маркушина: квартира колишньої тещі, старе судно та «зниклі» мільйонні статки покійної дружини

06.04.2021 Колосенко Віктор 0

У 2020 році за декларацією тодішній перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин, який став мером Ірпеня, із двома своїми синами продовжував безоплатно користуватися квартирою колишньої тещі, а також задарма їздив на легковику бізнеспартнера матері.
Посадовець отримав зарплату 532191 грн та 13760 грн соціальних виплат, а на рахунках мав 900 тис. грн. У його власності традиційно залишалося стареньке судно.
Водночас із декларації зникло майно дружини Наталії (на жаль, уже покійна). А також з’явилася інформація про рахунки в банках, де фігурує ім’я самого Маркушина та його старшого сина.
І знову декларація чиновника наштовхує на думку, що він продовжує приховувати свої реальні статки та оприлюднює недостовірні дані
.

Через небажання сумлінно декларувати власне майно Маркушин є героєм розслідувань у різних телевізійних програмах та друкованих матеріалах.

Журналісти ІА «Погляд» у програмі «ДеЗрада» вивчали особисте життя цього посадовця та його родини у ракурсі декларування доходів.

З’ясувалося, що свого часу він не задекларував майно тодішньої дружини – Наталі, яка володіла бізнесом. І навіть після розлучення з нею Маркушин вказував, що безоплатно користується квартирою тещі – Ольги Бадзюх. Площа житла – 93,1 кв. м.

А ось його матір – Марія Маркушина – виявилася власницею та співвласницею декількох компаній і отримувала суттєві грошові виплати. Одну з них для неї зробила Наталія Бадрудинова, яка згодом стала новою дружиною чиновника.

За 2018 рік Маркушин як перший заступник міського голови задекларував єдиний транспортний засіб – судно «Крим» 1976 року випуску, понад 403 тис. грн зарплати та 600 тис. грн на рахунках.

Як уже говорилося, він безоплатно користувався квартирою тещі. А в АТ «Райффайзен банк Аваль» йому «накапала» 21 грн дивідендів.

З одруженням із приватним нотаріусом Наталією Бадрудиновою майновий стан родини чиновника суттєво поліпшився – переважно за її рахунок.

За декларацією за 2019 рік Маркушин продовжував безоплатно користуватися тещиною квартирою. А також задарма їздив на легковику бізнеспартнера матері по ПП «Палій» – Валерія Певченка. Це VOLKSWAGEN PASSAT 2012 року випуску.

Посадовець заробив понад 530 тис. грн, а на рахунках мав 700 тис. грн. У його власності традиційно залишалося стареньке судно. А ще «накапало» 18 грн дивідендів у згаданому банку.

Водночас додалося майно дружини Наталії (за словами рідних, померла від ускладнень, спричинених коронавірусом).

Вона походила із досить підприємливої та забезпеченої родини, пов’язаної із Бородянщиною. І хоча її зарплата становила понад 194 тис. грн, але вагомим внеском став подарунок жінці у грошовій формі на 5 млн грн. Можливо, саме ці кошти й зафіксовані у грошових активах декларації.

Скрін з архіву

У власності дружини Маркушина були BMW 4201 та LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (відповідно 2015 і 2012 років випуску), вартість яких не вказана.

А також дві земельні ділянки в Блиставиці (нині Бучанська МТГ). Одна – площею понад 1,5 га, набута у власність у 2007 році. Друга – 2,4 га (2013 року, вартість 24 тис. грн).

Ще задекларована на дружину квартира у Києві площею 101,3 кв. м, набута у власність 2007 року, вартість 480 тис. грн.

І квартира у Бородянці 53 кв. м, дату набуття якої у власність та ціну не вказано. Зазначено, що це спільна власність, поділена на 25% між родичами Наталії.

Декларація за 2020-й свідчить, що із двома своїми синами Маркушин продовжував безоплатно користуватися квартирою колишньої тещі, а також задарма їздив на легковику згаданого бізнеспартнера матері.

Посадовець отримав зарплату 532191 грн та 13760 грн соціальних виплат, а на рахунках мав 900 тис. грн. У його власності традиційно залишалося стареньке судно.

Водночас із декларації зникло майно покійної дружини Наталії. А також з’явилася інформація про рахунки в банках, де фігурує ім’я самого Маркушина та його старшого сина. Але суми не вказані. Можливо, це картки зарплат, соціальних виплат тощо.

Окрім того, відомо, що дружина Маркушина була одним із бенефіціарних власників ПрАТ «АС» (обласний авіаційний центр). Цей фрагмент бізнесу, можливо, чиновник «забувся» внести до декларацій.

До речі, читайте на «Погляді», як Рух ЧЕСНО для спецпроєкту з «Дзеркалом тижня» проаналізував, що вдалося зробити новообраному меру Ірпеня Олександру Маркушину та команді Карплюка, яку він представляє, за перші 100 днів на посаді.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.