Новини
Україна
Україна-суспільство

Дефіцит електроенергії знизився до 25%, – Укренерго

Енергетики продовжують відновлювати енергосистему.

Дефіцит електроенергії знизився до 25%, – Укренерго - зображення

Виробники електроенергії зараз покривають близько 75% потреб споживання, проте 25% електроенергії все ще залишаються в дефіциті. Про це в суботу, 26 листопада, повідомили в Укренерго, зазначивши, що сьогодні на всій території України все ще діє режим обмеження споживання.

Енергетики продовжують відновлювати енергосистему. Станом на 11:00 введено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших. Також в енергетичній компанії наголосили, що наразі Укренерго не уточнює, які саме види відключень, аварійні чи планові будуть застосовані – це вирішують обленерго.

"Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават треба обмежити споживання в кожній області, а навпаки, яким є ліміт споживання в області", –

голова правління Укренерго Володимир Кудрицький

Пояснюють, що диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, перевищувати який не можна. А от схему відключень, яка дозволить дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно.

Нагадаємо, ще станом на 25 листопада дефіцит в енергосистемі України зберігався на рівні 30%. В той же день повідомлялося, що найскладніший етап після останньої атаки українська енергосистема вже пройшла. Зокрема повідомлялося, що найближчими днями АЕС вийдуть на свою нормальну планову потужність і споживачів зможуть перевести з аварійних на планові графіки відключень.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.