Новини
Україна
Україна-суспільство

Укренерго: В енергосистемі досі зберігається дефіцит у 30% (ВІДЕО)

Ремонтні бригади працюють цілодобово. Йде підключення електроенергії побутовим споживачам.

В українській енергосистемі зберігається відчутна нестача електроенергії. Про це зазначає Укренерго.

Повідомляється, що станом на 19:00 в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит у 30% від потреб споживачів. Поетапне оновлення енергосистеми продовжується. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Йде підключення електроенергії побутовим споживачам, зазначили у компанії.

Також повідомляється, що вранці до кожне обленерго отримало необхідні обсяги, і вони самостійно визначають порядок відключення світла.

Нагадаємо, всі атомні станції України знову підключені до енергосистеми. Поступово ситуація після ракетних ударів нормалізується.

Нагадаємо, 25 листопада стало відомо, що найскладніший етап після останньої атаки українська енергосистема вже пройшла. Зокрема повідомлялося, що найближчими днями АЕС вийдуть на свою нормальну планову потужність і споживачів зможуть перевести з аварійних на планові графіки відключень.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.