Дебютівці в Ірпені зустрілися після локдауну
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Debyut-1.jpg)
В Ірпінській центральній міській бібліотеці відбулася зустріч учасників літературної студії «Дебют». Митці нарешті зібралися після локдауну, щоб поспілкуватися у творчій атмосфері та привітати колегу-ювіляра Валерія Пісного.
Як повідомляє директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський, уже 31-й рік поспішають літератори до бібліотеки, щоб поспілкуватися, послухати нові твори, привітати колег по перу із днем народження чи виходом чергової книги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Debyut-Pisn.jpg)
Під час цієї зустрічі віддавали належне Валерію Пісному, який нещодавно відсвяткував свій ювілей, а також випустив нову збірку гуморесок "Трубка 15, приціл 120".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Debyut-Lesya.jpg)
Дебютівці обговорили участь студійців у заходах бібліотеки до 150-річного ювілею славетної поетеси Лесі Українки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Debyut-2.jpg)
Виступ поета-барда Джемалі Чочуа подарував справжню насолоду присутнім. Незабаром у бібліотеці має відбутися його творчий вечір.
Сьогодні ми розповідали, що в Ірпені запрошують приєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Фотознімки подарованих екземплярів виставлять на сторінках установи у Facebook і на її сайті.
А також раніше інформували про те, що Інститут книги придбав літературу для Вишгородської бібліотеки. Фонди книгозбірні за державною програмою поповнилися на 317 одиниць.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.