#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Ірпінь
Пригоди
Кримінальні новини

ДБР зареєструвало кримінальне провадження стосовно незаконної забудови ДСО в Ірпені та генерала Ценова, колишнього начальника поліції Київщини

12.07.2019 Людмила Борисова 0

Минуло більше року з часу протистояння між жителями Ірпеня, які захищали від забудови зелену зону поряд із місцевим відділком поліції (більш відому як ДСО) та самими поліцейськими, які її охороняли від людей.

"Нарешті за цією справою ДБР зареєструвало кримінальне провадження стосовно Ценова та працівників ДСО. Але дерева вже не повернеш", - написав на своїй сторінці громадський діяч Олексій Зіневич, поділившись прямим ефіром річної давнини.

Копію провадження "Погляду" надали активісти (див. нижче).

Нагадаємо, 11 липня 2018 року під вечір поблизу території Ірпінського відділення Державної служби охорони (ДСО) на збори знову зібралися місцеві жителі, обурені незаконною забудовою зеленої зони. На збори прийшов начальник місцевої поліції, який пообіцяв, що будь-яких робіт на ділянці ДСО не проводитиметься.

Це ж саме свого часу обіцяв і колишній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, який наразі балотується у депутати Верховної Ради.

А поки будівництво триває, жителі Ірпеня сподіваються, що це провадження нарешті зрушить справу з мертвої точки.