Новини
Новини Київської області
Суспільство
Культура

Цьогоріч радіодиктант написали 15 217 учнів та вчителів шкіл Київщини

Як тепер перевірити свій диктант самостійно?

Цьогоріч радіодиктант написали 15 217 учнів та вчителів шкіл Київщини - зображення

9 листопада вся Україна традиційно відзначила День української писемності та мови, тож учні та вчителі пристоличного регіону долучилися до написання 22-ого радіодиктанту Національної єдності. Як повідомляють в КОВА, цьогоріч у заході взяли участь 15 217 учнів та вчителів шкіл Київщини. Також разом із школярами диктант вирішили написати українські захисники.

"Погляд" вже писав, куди надсилати написаний диктант детальніше за посиланням, тепер розповімо, як самостійно перевірити диктант.

Що робити, якщо ви хочете перевірити свій диктант самостійно?

  • 11 листопада об 11:00 текст Радіодиктанту буде оприлюднено на сайтах Українського Радіо та Суспільного Мовлення.

  • Цього ж дня у проєкті "Радіодиктант у деталях" у спільному ефірі Українського Радіо та Радіо Культура о 13:10 фахівці зроблять аналіз складних місць і типових помилок цьогорічного Радіодиктанту з мовознавицею Ларисою Масенко.

Нагадаємо, авторкою тексту цьогоріч стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

До слова, журналісти “Погляду” також зазвичай долучаються до написання радіодиктант національної єдності, не став виключенням і цей рік.

Цьогоріч радіодиктант написали 15 217 учнів та вчителів шкіл Київщини - зображення

Читайте також в матеріалі "Погляду" про цікави факти про українську мову.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.