Новини
Україна
Культура
Україна-суспільство

Радіодиктант Національної єдності–2022: куди надсилати

Взяти участь може кожен охочий, головне пам’ятати, що метою радіодиктанту є не перевірка грамотності, а об’єднання людей навколо України в усьому світі.

Радіодиктант Національної єдності–2022: куди надсилати - зображення

Сьогодні, 9 листопада, об 11:00 відбудеться радіодиктант Національної єдності–2022, долучитися до якого можуть всі охочі.

Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі.

Про те, як узяти участь в радіодиктанті читайте в матеріалі "Погляду". До слова, авторкою тексту цьогоріч стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Текст диктанту буде оприлюднено 11 листопада, але для того щоб ваш диктант перевірили фахівці, необхідно надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Також можна сфотографувати або відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Організатори закликають робити фото та відео того, як ви пишете диктант чи готуєтеся до нього, та публікувати в соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022.

До слова, журналісти “Погляду” також зазвичай долучаються до написання радіодиктант національної єдності.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.