Київщина
Суспільство

Цьогоріч Київщина знову подасть проєкти до програми "Спроможної школи": що передбачається

Проєкти в рамках "Спроможної школи для кращих результатів" на Київщині реалізують вже третій рік поспіль.

Цьогоріч Київщина знову подасть проєкти до програми
Фото: pixabay

У пресслужбі Київської облдержадміністрації повідомили, що наразі КОДА готує пропозиції щодо проєктів у рамках програми "Спроможна школа для кращих результатів".

Мета програми – створення в школах інклюзивного та безбар’єрного освітнього середовища, формування сучасного мотивуючого простору, облаштування сучасних кабінетів та лабораторій. 

"Київщина вже третій рік успішно бере участь у реалізації програми "Спроможна школа для кращих результатів". Цього року також готуємо пропозиції для вдосконалення регіональної освітньої мережі", –  розповіла заступниця голови ОДА Жанна Осипенко.

Зазначається, що свої напрацювання для перевірки на відповідність Порядку умов та надання субвенції громади області можуть направити до 18 лютого.

Також в КОДА нагадали, що протягом минулого року на реалізацію проєктів програми Київщина отримала 40 мільйонів, а усі 11 запланованих в рамках програми проєктів були успішно втілені у життя в повному обсязі.

Нагадаємо, ірпінські школярі стали призерами обласної олімпіади. На обласному етапі олімпіади з української мови та літератури четверо вихованців школи Ірпеня показали блискучі результати.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.