Новини
Київщина

Чи допоможе аграріям Київщини відновлення роботи антирейдерського штабу?

29.03.2019 Косянчук Інна 0

Під час засідання обласного оперативного штабу з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників було розглянуто питання про заволодіння земельними ділянками

Під головуванням першого заступника Голови Київської обласної держадміністрації (КОДА)  Світлани Свищевої відбулося засідання оперативного штабу з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки при облдержадміністрації (Антирейдерський Штаб). Як повідомила Світлана Свищева, цей штаб, створений при КОДА, довго не збирався на свої засідання. Відновлення його роботи пов’язано з тим, що до голови КОДА під час поїздок районами області всюди звертлись підприємці, представники аграрного сектору, які стикнулись із рейдерськими захопленнями.

Під час засідання члени Антирейдерського штабу розглянули питання про заволодіння земельними ділянками агрохолдингу RESILIENT a.s., ТОВ «Деремезна-Агро», земельними ділянками громадян Бородянського району, про передачу земельних ділянок в приватну власність в селі Кошів та селі Галайки Тетіївського району, про оренду земельних ділянок жителів села П’ятигори Тетіївського району. Також було розглянуто звернення ТОВ «АГРО-ПРОПЕРТІ» Таращанського району щодо незаконного використання земель сільськогосподарського призначення ТОВ «Агросленд».

«Можна багато говорити про складну ситуацію в сфері агробізнесу. Рейдерство – це проблема всієї України. Це відбувається не лише на Київщини, а в усіх областях. Блокується робота підприємств, іноземні інвестори просто бояться заходити. Тому взаємодія із правоохоронними органами, з представниками бізнесу, наша спільна робота зараз дуже важлива. Адже від вирішення проблеми рейдерства залежить життєдіяльність наших підприємств», – підкреслила Світлана Свищева.

Джерело: Київська обласна держадміністрація