Новини
Київщина-суспільство
Київ

Чи будуть підвищувати вартість проїзду в метро?


Київська міська державна адміністрація поки не розглядає питання щодо підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Фото: pixabay

Про це повідомили в пресслужбі КМДА, відповідаючи на запит OBOZREVATEL.

"Наразі питання підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, в Департаменті транспортної інфраструктури не розглядається", - йдеться у повідомленні.

Раніше "Погляд" писав, що на початку 2021 року вартість проїзду в громадському міському транспорті підвищуватися не буде. Зі слів секретаря Київради Володимира Бондаренка, жодних нарад стосовно підвищення тарифу на перевезення пасажирів у громадському транспорті у КМДА не проводилося, жодних документів з цього питання – не підписувалося та не випускалося.

"У тому бюджеті, який Київрада прийняла на 2021 рік, у нас на перший квартал закладена певна компенсація для двох перевізників -" Київпастранс "і" Київський метрополітен ", яка дозволяє поки не говорити про підвищення тарифу. Разом з тим економічні передумови також для цього є ", -

Володимир Бондарено

Нагадаємо, "Погляд" інформував, що директор компанії “Трансгруп” Володимир Назаренко під час брифінгу 14 грудня минулого року спрогнозував підвищення ціни за проїзд у громадському транспорті Києва та Київської області у першому кварталі 2021 року на 8-12 грн.

Також просторами соціальних мереж поширилось повідомлення глави Асоціації перевізників Київської області про те, що вартість проїзду в метро Києва може збільшитися з 8 до 20 грн. За його словами, з лютого місцева влада почне розглядати питання подорожчання проїзду, про це, зокрема, писали "Вести".

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.