Новини
Вишгород
Суспільство

Чотирилапі «солдати» показали своє вміння


На Вишгородщині, на базі Першої президентської бригади, відбулися збори кінологів.

Фото Першої Президентської бригади

Службові собаки, та ще й ті, які проходять вишкіл у військових підрозділах, можуть багато. Це показали й міжвідомчі навчально-тренувальні збори, за участю гвардійців кінологічної роти та співробітників кінологічного центру Головного управління Національної поліції України м. Києва. Збори відбулися на базі Першої президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, яка дислокується у Вишгороді.

Фото Першої Президентської бригади

«Упродовж трьох днів відомчі кінологи разом із своїми чотирилапими колегами обмінювалися досвідом. Зокрема правоохоронці обговорили ефективні методики підготовки службових собак для підготовки їх до несення служби з охорони громадського порядку. Крім того правоохоронці практично закріпили навики вправності на змодельованій ситуації пошуку вибухових речовин та пристроїв, де собаки продемонстрували свою виучку», повідомили у Першій президентській бригаді.

«Одне з пріоритетних завдань зборів - підвищення рівня підготовки службових собак та надати військовослужбовцям нових знань, навиків щодо методики роботи пошуку вибухо-небезпечних речовин та предметів», -

Олександр Денисюк, начальник кінологічної служби бригади,  підполковник

Збори насамперед стали корисними для кожного учасника, адже постійне підвищення кваліфікаційного рівня військових, відпрацювання злагодженого алгоритму дій у різних ситуаціях позитивно впливає загалом на динаміку розвиток кінологічної служби.

Фото Першої Президентської бригади

Нерідко службовим собакам доводиться допомагати правоохоронцям у пошуку контрабанди, наркотиків, а то й людей. Зокрема, кінологи із чотирилапим помічником долучались до пошуків бабусі з села Хотянівка, яка загубилась.

Фото Першої президентської бригади

Також, як повідомляв «Погляд» в аеропорту «Бориспіль» затримали контрабанду з кубинськими сигарами на 4,6 млн грн.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.