Член команди "Слуги народу" представив своє бачення децентралізації
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/D0B7D0B0D181D182D0B0D0B2D0BAD0B0_D0BDD0B0_D18DD0BAD180D0B0D0BD_-_D181D183D0B7D196D180_D18F1.jpg)
Віталій Безгін зазначив, що команда президента продовжуватиме реформу децентралізації, впровадивши деякі зміни.
Про це політик розповів на своїй сторінці у Facebook.
Першим кроком "Слуги народу" буде ухвалення законопроекту про основні засади адміністративно-територіального устрою. Проект передбачатиме 3 рівні територіальних одиниць в Україні. Також команда планує через зміни у Конституції затвердити новий адміністративно-територіальний устрій.
Більшу увагу приділять і місцевому самоврядуванню: рішення керівників на місцях перевірятимуть на законність за рахунок нових інструментів моніторингу. "Слуга народу" також планує конкретніше розмежувати повноваження виконавчих органів та самоврядування, а також надати більше виконавчих прав представникам громад.
Тим часом на Київщині децентралізація йде повним ходом. Нещодавно міська рада Вишневого ухвалила рішення про ОТГ з Крюківщиною. На Фастівщині вже офіційно оформилась Томашівська ОТГ, де в середині липня провели установчі збори.