#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Україна
Головні новини
Здоров'я
Світ-суспільство

«Червоні» та «зелені»: оновлено список країн для українців

20.02.2021 0 Надiя Проценко 0

Станом на 19 лютого українці вільно можуть подорожувати до 123 країн.

фото - freepik.com

Так, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, до «зеленої» зони увійшли: Туреччина, Болгарія, Греція, Азербайджан, Єгипет, Мексика, Японія, Німеччина, Хорватія, Канада, Туніс, Норвегія, Данія тощо.

А ось після повернення із 71 країни, які віднесені до «червоної» зони, доведеться проходити самоізоляцію або здавати ПЛР-тест. Мова йде про такі держави, як: Польща, Грузія, Кіпр, Франція, Ботсвана, Угорщина, Білорусь, Литва, Італія, Нідерланди, США, Албанія, Чехія, Чорногорія та інші.

Повний перелік країн за посиланням.

фото - freepik.com

Нагадаємо, з червня 2020 року Україна запровадила адаптивний підхід до самоізоляції (обсервації) українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Країни діляться на «червону» та «зелену» зони відповідно до кількості випадків COVID-19 на 100 тис населення.

Довідково:

Державами із значним поширенням COVID-19 («червона» зона) вважаються країни, в яких кількість нових випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні. Поділ країн використовується лише для визначення необхідності самоізоляції чи обсервації при в’їзді в Україну і ніяк не впливає на можливість в’їзду в інші країни.

Раніше "Погляд" інформував, що у світі продовжує знижуватись кількість нових випадків COVID-19. П’ятий тиждень поспіль ВООЗ реєструє все менше нових випадків зараження коронавірусом.

Читайте також про червоний сніг в Антарктиді: полярник із Бучі розповів про дивовижне літо на континенті, яке триває там з грудня до кінця березня.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.