#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Здоров'я

Червона зона карантину в Україні зникне 30 грудня

28.12.2021
Волинська та Запорізька області, які наразі перебувають у червоній зоні карантинних обмежень, переходять у жовту зону.

Червона зона карантину в Україні зникне 30 грудня - зображення
Фото: pixabay

Про це у телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Він зазначив, що з 30 грудня жовтий рівень епідемічної небезпеки буде оголошено на території Волинської та Запорізької областей.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 грудня 2021 року жовтий рівень епідемічної небезпеки на території Волинської та Запорізької областей", – написав Немчінов.

Натепер лише Волинська та Запорізька області знаходяться у червоній карантинній зоні, в інших областях діють правила жовтої зони епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, вже наприкінці січня наступного року в Україні можуть переглянути чинні обмеження з огляду на стрімке поширення у світі нового штаму коронавірусної інфекції "Омікрон".

Як відомо, в Україні було вперше офіційно зареєстровано випадок інфікування штамом "Омікрон". Пацієнт прибув з ОАЕ, де мав контакт з хворим на коронавірус.

Згодом з'явилася інформація, що в Україні одужав перший пацієнт, у якого виявили новий штам коронавірусу "Омікрон". Хворий ще навесні отримав щеплення проти коронавірусу, тому хвороба протікала в легкій формі.

Водночас перші випадки інфікування новим COVID-штамом вже зафіксували в українській столиці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.