Чергові групи порушників виявили в зоні відчуження Чорнобильської АЕС
Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС поліція виявила дві групи порушників, які незаконно проникли на територію зони з метою екстремального туризму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/s2.jpg)
Першу групу було затримано поблизу відселеного села Мартиновичі, двох чоловіків 20 і 24 років, жителів Київської та Волинської областей та 35-річну громадянку Росії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/s22.jpg)
Другу групу, які виявилися чоловіком та дружиною, затримали в селі Старі Шепеличі. Вони є жителями Миколаївщини, 25 та 26 років.
У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області, для прийняття рішення, про це повідомляє поліція Київщини.