Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я
Новини світу

Через «не ті тести» на COVID-19 українців не пустили в ОАЕ


В аеропорту "Бориспіль" 43 пасажири МАУ не змогли вилетіти до Дубая. Всьому вина - нові карантинні правила.

фото: ІА "Погляд"

Нещодавно «Погляд» писав про те, що всім охочим їхати до ОАЕ тест на коронавірус можна було зробити лише в лабораторії DILA.

Після того, як в ситуацію втрутився президент МАУ Євген Дихне, тест на COVID-19 дозволили робити у всіх лабораторіях, які акредитовані урядом України.

Проте українці, яких не пустили на борт, мали тест на коронавірус, зроблений у лабораторії, яку не визнають в Еміратах.

Про це повідомляє "Україна 24".

Киянка Юлія Ковальова скаржилася на те, що про зміну правил польоту дізналася вже в аеропорту.

«Нікого з пасажирів не попередили, що в них якісь свої правила… Ми спілкувалися з усім аеропортом, з дівчатами - ніколи нікому ніяких повідомлень не було. На сайті була інформація? На сайті не було», - стверджувала жінка.

Деякі з пасажирів терміново взяли квитки на рейс іншої арабської авіакомпанії і вилетіли в Дубаї - там у всіх перевірили тільки наявність тесту.

«З тими ж документами і тими ж тестами я полетіла успішно. В аеропорту Дубая просто брали в руки тест і дивилися, що англійською мовою, і все було добре», - розповіла львів'янка Мар'яна Яцульчак.

Проте в МАУ запевняють, що на офіційному сайті компанії є вся інформація про вимоги щодо подорожі в ОАЕ. Також про нові правила пасажирів попереджали листом.

«Відповідно до авіаційних правил, саме пасажир відповідає за отримання всіх необхідних документів для подорожей. На нашому сайті можна знайти рекомендації, дізнатися, які правила існують для того, щоб здійснити подорож до тієї чи іншої країни», - розповіла директорка з підтримки виробництва компанії "Міжнародні авіалінії України" Тетяна Орлова.

Та все ж авіакомпанія запропонувала Юлії Ковальовій безкоштовну заміну квитка.

Раніше «Погляд» писав, що у аеропорту «Бориспіль» відкрилася виставка «Сила підпису».