Новини
Новини Київської області
Вишгород
Спорт
Культура
Новини світу

Чемпіон світу з кікбоксингу і зірка Голівуду Дон Вілсон відвідав Вишгород


Американський 11-разовий чемпіон світу з професійної версії кікбоксингу, кіноактор, продюсер і сценарист "The Dragon" вперше приїхав в Україну, аби дати низку майстер-класів у різних містах

Одинадцятиразовий чемпіон світу з кікбоксингу та фул - контакт карате,зірка Голлівуду Дон "Дракон" Вілсон відвідав Україну, аби поділитися секретами своєї майстерності з українським спортсменами. Сьогодні, 22 листопада, о 16.30 запланований його майстер-клас і гранд-семінар у залі бойових мистецтв школи №255 міста Києва. Також у програмі перебування «Дракона» в Україні – майстер-класи в Одесі (23 листопада) та Южноукраїнську (24 листопада).

Після прильоту в Україну Дон Вілсон зупинився у Вишгороді, де його гостинно прийняв замок-готель Вишеград. Також сьогодні вранці для гостя була організована екскурсія Вишгородом. Він побував на набережній міста, а також ознайомився з історичним минулим Вишгорода, побувавши в Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ. Один з експонатів, які найбільше зацікавили Дона Вілсона –  вразив дерев’яний рубель, який колись використовували для прасування одягу. Зірковий гість навіть спробував ним замахнутися, як бойовим мечем.

Також гість отримав у подарунок сувеніри від Вишгородської райради, та ілюстроване видання «Старожитності Вишгородщини» від Вишгородського історико-культурного заповідника.

На запитання журналіста «Погляду» про враження від Вишгорода Дон Вілсон відповів, що місто чудове красиве, ось тільки якби було трохи тепліше - взагалі було б супер! Що ж, гість завітав до Вишгорода якраз у перший день «мінусової» температури…

ДОВІДКА. Дон Вілсон народився в 1954 р. у в США в сім'ї японо-ірландського походження. У школі вчився добре і активно займався американським футболом і баскетболом, легкою атлетикою. По закінченні школи захопився бойовими мистецтвами. Займався карате (стилем «Дракон»). Дебютував у кіно в 1989. Кікбоксинг був для Дона задоволенням, радістю, а кіно — способом заробити гроші. На екрани вийшли вже десятки фільмів з його участю — «Кривавий кулак» (у восьми частинах), «Вогняне кільце», «Чорний пояс» і багато інших. Причому серед його картин є як фільми про бойові мистецтва, так і детектив, трилер, кінофантастики і навіть драма. В останні роки Вілсон практично не знімається, зосередившись на тренуванні молодих спортсменів, повідомляє Вікіпедія. Федерація Шин Карате України інформує, що Дон Вілсон увічнений в Європейському Залі Слави бойових мистецтв і за 40 років спортивної кар’єри здобув безліч перемог з 47 нокаутами.

Фото автора та Вишгородської райради