Новини
Екологія
Земля

Челендж #trashtag: мотивація від жителя Тарасівки


У мережі з'явився новий челендж під назвою #trashtag, під яким люди публікують фото прибраних територій. У Києво-Святошинському районі челендж почав житель Тарасівки Денис Портунов. Тисячі людей у всьому світі підключились до #trashtag. Волонтери очистили бухту Маніла, пляжі у Бомбеї, приховані від туристів куточки Непалу. Жителі Мексики, США, ЮАР, діти і дорослі прибирають сміття, щоб довкілля стало більш безпечним і чистим. [caption id="attachment_56057" align="aligncenter" width="700"] Фото: boom.ms[/caption] У Києво-Святошинському районі ймовірно найпершим до челенджу приєднався тарасівчанин Денис Портунов разом із сином. Активний житель села розповів "Погляду", що у Тарасівку переїхав півтори роки тому з Дніпра, щоб продовжувати бізнес у Києві. "Ми кілька місяців жили у Вишневому. Вишневе - дуже чисте місто і хотілось би, щоб Тарасівка теж була чиста і красива, щоб дороги були більш рівніші", - говорить Денис. Також обурюється, що на Київщині активно проводиться вирубка лісів, що погіршує довкілля. Саме тому і вирішив приєднатись до ініціативи - щоб зберігати природу і покращувати село. Денис Портунов оприлюднив фото з очищеною ділянкою біля станції Тарасівка. "Прийняли вчора з сином міжнародний челендж. Бог любить добрі справи, тому на годинку виключив ураганий вітер та включив сонце", - написав Денис.
"Не важливо, навчаться люди бути охайними, чи не навчаться. Те що ти робиш - це твій вклад у свої відносини з матінкою Землею. Це твоя совість. А те що інші роблять, - накидають сміття, не хочуть прибирати, - то їх проблеми. Не треба звертати на це увагу, - радить Денис та додає - Дуже багато людей виправдовують свою бездіяльність тим, що все одно насмітять. Це невірна філософія, яка призводить до того, що ніхто нічого не робить".
Сподіваємось, що невдовзі до челенджу підключаться і місто Боярка, де нерідко виникають стихійні сміттєзвалища та село Забір'я, яке також має проблеми зі сміттям.