Чайки: спіймали водія, який перебував під дією наркотиків
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67320040_1459110797595842_5839814139848949760_n.jpg)
Нетверезого водія, ймовірно, під наркотичною речовиною затримали патрульні Чайки.
Під час несення служби по вулиці Коцюбинського села Чайки, увагу екіпажу поліцейських привернув Chevrolet Aveo. 24-річний водій легковика рухався з порушенням правил дорожнього руху.
У ході спілкування, патрульні помітили у водія характерні ознаки наркотичного сп'яніння й запропонували йому пройти огляд у встановленому законом порядку. В присутності двох свідків правопорушник відмовився.
Зауважимо, що в березні цього року водій вже притягувався до адміністративної відповідальності за керування в стані сп’яніння.
Окрім цього в чохлі водійського сидіння авто охоронці порядку виявили два згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно психотропної дії.
Для подальшого встановлення всіх обставин справи на місце події викликали слідчо-оперативну групу Києво-Святошинського відділу поліції.
Від патрульних водій отримав адміністративний протокол за ч.2 ст.130 (керування в стані сп'яніння повторно протягом року)КУпАП та охоронці порядку винесли постанову за ч.4 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами)КУпАП.