Новини
Україна

ППО, далекобійна артилерія та постачання "атакамс" : Зеленський про розмову з Президентом США (ВІДЕО)

Перед початком розмови Глави держави з Президентом Байденом російські терористи знову вдарили по Харкову — по телевежі, щоб залякати українців.

Президент України у вечірньому зверненні зазначив, що зараз увесь наш потенціал має працювати навіть більше, ніж на сто відсотків, щоб втримати ситуацію й повернути Україні ініціативу.

За його словами, зараз нарешті ми маємо позитивний рух щодо американської допомоги й працюємо над тим, щоб український потенціал був підтриманий саме такою зброєю, яка необхідна нашим воїнам. Необхідна не тільки, щоб вистояти, а й щоб діяти — діяти заради українських цілей, активно — заради захисту наших людей. Саме про це з Президентом Байденом говорив Володимир Зеленський.

Він висловив вдячність пану Президенту, його команді, усім у Конгресі Сполучених Штатів, персонально пану спікеру Джонсону.

"Усім, хто підтримує активний захист свободи, — я вдячний за рішення на користь нашого захисту від російського терору й на користь нашої можливості завершити війну справедливо — справжнім миром для всіх українців".

Він розповів, що перед початком розмови з Президентом Байденом російські терористи знову вдарили по Харкову — по телевежі. Очевидне залякування, щоб терор був помітний усьому місту і щоб спробувати обмежити Харків у зв’язку та доступі до інформації.

"Зараз триває робота над відновленням сигналу. І так само як і Харків, різні міста й громади потребують захисту — потребують "петріотів"", — зауважив Президент.

Він переконаний, що треба завдавати максимальних уражень усьому, що Росія використовує як базу для терору й для своєї воєнної логістики.

"Чотири пріоритети, вони ключові: захист неба, сучасна артилерія, далекобійність і щоб пакети американської підтримки прибули якнайшвидше. А сьогоднішній результат — у домовленостях про „атакамси“ для України всі крапки розставлені. Дякую, пане Президенте! Дякую, Конгресе! Дякую, Америко!"

Команди України та Сполучених Штатів — почали роботу над двосторонньою безпековою угодою.

"Можемо зробити так, щоб наша угода стала справді взірцевою та принесла не лише більше безпеки нашим народам, а й допомогла всій європейській історії рухатися правильно й тільки мирно".

Він також зустрівся із делегацією конгресменів, які відвідують Україну. Члени Палати представників, обидві партії.

"Ми обговорили, як саме можемо зробити цей рік результативним для України та всієї коаліції — коаліції захисників міжнародного порядку. І з конгресменами, і з Президентом Байденом сьогодні говорили також про підготовку першого Глобального саміту миру".

Для всіх важливо, щоб формат саміту миру й Формула миру стали історією успіху для України та світової більшості, "для всіх, хто прагне жити за правилами міжнародного права й мирно".

Нагадаємо, Зеленський заявляв, що саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок, заснований на правилах і передбачуваності життя для всіх народів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.