Новини
Україна
Київ

Був виготовлений на Азовсталі — у Києві відкрили пішохідний міст-хвилю

Новий пішохідний міст-хвиля, з'єднує парк "Наталка" та Оболонський острів.

Був виготовлений на Азовсталі — у Києві відкрили пішохідний міст-хвилю - зображення

В Оболонському районі Києва відкрили новий пішохідний міст "Хвиля Азову". Його будівництво розпочалося ще у 2020 році. Тоді Київська міська державна адміністрація запевняла, що об'єкт споруджують за кошти меценатів, проте минулого місяця Оболонська районна державна адміністрація виділила додаткові 20 млн грн на цей міст, яких нібито не вистачило.

Відомо, що конструкції для об'єкта виготовили ще на підприємстві "Азовсталь" у Маріуполі. Їх за декілька тижнів до повномасштабної війни привезли до Києва.

Мешканці столиці прокоментували відкриття нового мосту:

"Я там побувала, походила, сподобалось, але в цей час так тяжко".

За її словами, наразі недоцільно відкривати мости під час повномасштабної війни з Росією. Жінка зазначила, що це потрібно було відкласти після закінчення бойових дій.

24 травня міський голова Києва Віталій Кличко презентував новий унікальний міст-хвилю у столиці. Він з'єднує Оболонський острів та набережну та побудований на гроші іноземних і українських меценатів.

Раніше розгорівся скандал навколо Подільського мосту в Києві, відомого своїм багаторічним будівництвом та величезними витратами з міського бюджету. Журналісти провели власне розслідування з цього приводу.

Нагадаємо, мер Києва повідомив про масштабні зміни, які за десять років відбулись у столиці. В своєму телеграм він опублікував графіки, за даними яких оновили тисячу двісті двадцять сім кілометрів доріг, а також капітально відремонтували 175 мостів та шляхопроводів. Облаштували тисячу двісті двадцять один кілометр велодоріжок та смуг. Для зручності киян впорядкували тисячу вісімсот сімдесят один внутрішньоквартальний проїзд та прибудинкову територію. У місті з’явилось й 11 нових фонтанів, а 10 з тих, що вже працювали, відреставрували.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.